Recyklování mobilních telefonů
Aligator RX800 eXtremo (id3582)
Aligator RX800 eXtremo
Aligator RX800 eXtremo

Výměna dotyku Aligator RX800 eXtremo

Upadl vám telefon a prasklo vám dotykové sklíčko s digitizérem? Vyměníme dotykové sklo za nový a bude váš mobilní telefon šlapat zase jako hodinky.

Cena za práci při Výměně LCD Displeje u telefonu Aligator RX800 eXtremo
(cena za práci výměny lcd displeje, pokud si nepřinesete svůj vlastní díl, bude vám k této ceně účtován ještě díl dle našeho aktuálního ceníku)
Výměna LCD Displeje
Kč S DPH
Odolný telefon pro náročné. Štíhlé tělo, špičková výbava. Velký displej s Gorilla Glass, 64 GB úložiště, NFC, odemykání obličejem a další nabušené funkce. Vodotěsný a odolný dle normy IP68.

Nepomohla žádná řešení? Nevyhazujte telefon. Recyklujte s námi a dostanete od nás odměnu.

recyklovat

Příslušenství a další díly k mobilnímu telefonu naleznete na kartě Aligator RX800 eXtremo v internetovém obchodě RájNaMobil.cz .
Poslední dotazy k telefonu

14.06.2023 | Roman Šlapák

Telefon se sám vypíná. V naší opravně diagnostikovali problém na základní desce.

u vypínaček je to vždy složitější, dle popisu vady tipuji že to bude jiný problém než vadná základní deska. Přesněji po diagnostice.

02.06.2023 | David Plichta

Dobrý den potřeboval bych vyměnit LCD displej, a opravit nefungující Bluetooth připojení a GPS modul.

opravit to půjde , cena cca. 2000,-kč

01.06.2023 | Věra Šašková

Dobrý den, manželův mobil upadl a rozbil se mu LCD Prosím o sdělení, zda je možné mobil opravit, kolik by asi oprava stála a jak dlouho by oprava trvala. Děkuji Věra Šašková

Dobrý den, rádi Vám přístroj opravíme. Data je potřeba zálohovat. Vždy se přehrává sw.

30.05.2023 | DagmarJirůtková

Nefunguje display, je úplně černý

rádi Vám přístroj opravíme

14.04.2023 | Sancho

Potřebují opravit uvedený mobil. V průběhu dne mi často padá systém vypíná se mobil a pak zapíná co trvá i 3 minut. Cca za i 15 x. Dále padá mi zvuk a nejde ho upravit. Prosím o názor zda to lze opravit hlavně bych potřeboval zkopírovat data do zálohy na USB.Taky kolik bude stát oprava . Děkují Sancho

kontakty je nejlehčí nakopírovat si na svůj google účet nebo exportovat na p. kartu nebo do paměti telefonu. Vypínání může být i baterií, ale ze zvukem více až po testování. Ještě zkuste udělat zálohu zařízení a vyzkoušte co to udělá.

18.02.2023 | Hanák

Mobil mi často úplně vypne, restartuje se i 6 x za den, dále padá mi zvuk jak na hovory, zvonění a nedá se mi zvuk stabilizovat a taky mám prasklí displej. Kolik by mně stála oprava cca? Děkují za info. Hanák 776131133

podívame se na to, oprava odhadem cca. 2000,-kč

29.11.2022 | Jiri Dyrsmid

dobry vecer potreboval bych vimnenu displeje aligator rx800.A PROSIM O NACENENI.dekuji.

Dobrý den, rádi Vám přístroj opravíme. Data je potřeba zálohovat. Vždy se přehrává sw.

16.11.2022 | Petr Horák

Dobrý den, je možnost provést nalepení vašeho LCD a případné nahrání nového firmwaru dotykové plochy? Telefon je zbaven LCD a očíštěn. Přišlo mě nové poškozené LCD z eshopu, které jsem zaslal zpět a další na výměnu nemají. Telefon bych vám předal osobně. Děkuji za odpověď

ano je to možné, existují 3 verze hw a u každé je jiný postup výměny lcd. lcd je skladem. Vždy je nutné přehrát a smazat data v telefonu.

15.11.2022 | Dagmar Jirůtková

Dobrý den, mám úplné vybitý mobil, zkoušela jsem nabíjet několika nabíječkami, takže myslím, že je špatná baterie. Jelikož jsem o berlích mám problém dostavit se na prodejnu. Provádíte opravu i u zákazníka?

podíváme se na to, na RX800 je možné opravit vše.

20.09.2022 | Vláďa Kalivoda

Mám poškrábání plast na foto a kamere

rádi Vám přístroj opravíme

Kontaktní formulář