Výměna sklíčka

Výměna sklíčka

U některých dotykových telefonů převážně u značky Samsung se dá měnit pouze sklíčko telefonů. Je to náročná operace vzhledem k tomu, že lcd jsou většinou stejně křehké jako sklíčko a ještě k tomu na lcd je je jemný film digitizéru. Vždy tedy záleží jak je sklíčko popraskané. Tím se také mění úspěšnost odlepění skla od lcd.

Výměna lcd

Prasklý displej je častý následek pádů a silných nárazů vašich mobilních zařízení. Na takové poškození se většinou nevztahuje záruka z důvodu mechanického poškození. U nás si můžete poškozený displej nechat vyměnit

Výměna lcd

Sklíčka telefonů měníme u těchto telefonů:

( pokud máte prasklý sklo, lcd zobrazuje správně i dotyková funkce je v pořádku

Poslední opravy lcd

výměna lcd + sklíčko kamery(200,-kč)
Po telefonické dohodě zasílám zpět k výměně sklíčka do zakázkazky 17961 (rozbité sklíčko). Oliva Ivan tel 721356296
7 dní
Prasklé sklíčko
16 dní
sluchátko+ sklíčko kamery
sluchátko, vyčistit sklíčko lcd
42 dní
špatný nabíjecí konektor, poškrábané sklíčko kamery, na fotkách je v levé části rozmazaný flek
42 dní
Po pádu se ohlo a zamáčklo tlačítko zap/vyp. Následovala sekvence nekonečného restartování až se telefon vybil. IMEI tedy opsán z krabice, kde byly čísla dvě (nevím proč) tak jsem napsal pouze to první. Snad to stačí. Prosím tedy o výměnu power tlačítka. Pokud byste měli na skladě i krycí sklíčko foťáku, tak klidně vyměnte taky, ale není to priorita, fotí to dobře i bez toho.
12 dní
rozbité sklíčko / displej
18 dní
Dobrý den, měl jsem u Vás telefon na opravě skrz sklíčko a chci reklamovat výměnu, neboť mám teď rozbitý senzor na rozsvícení displeje. Jednalo se o zakázku 15369.
prasklé sklíčko displeje
27 dní
Sklíčko fotoaparátu
16 dní
Prasklé LCD sklíčko. (Oprava je možná, díl se mění celý - displej.Cena opravy je 2200,-Kč S přáním hezkého dne Filip Vondráček service manager )
7 dní
Dobrý den, jedná se o prasklé přední sklíčko. Nutná výměna. Po předchozím emailu mi byla sdělena cena 2 400Kč včetně práce. Děkuji Josef Kabeláč
30 dní