Recyklování mobilních telefonů
HTC ONE M7 (id1537)
HTC ONE M7
HTC ONE M7

Nepomohla žádná řešení? Nevyhazujte telefon. Recyklujte s námi a dostanete od nás odměnu.

recyklovat

Příslušenství a další díly k mobilnímu telefonu naleznete na kartě HTC ONE M7 v internetovém obchodě RájNaMobil.cz .
Poslední dotazy k telefonu

11.08.2016 | Lukáš Vašátko

Dobrý den, na mém telefonu blbne příjem GSM signálu. Je slabší, než by měl v tom místě být. Při hovoru často síť vypadne, nebo se vůbec nedá dovolat, i když signál ukazuje třeba 3 čárky. Na vašich stránkách máte uvedeno, že tento problém opravit lze. Chtěl bych se ale ještě zeptat, na cenu této opravy (práce, náhradní díly, doprava na popočku v Rychnově n. Kn.) a na přibližnou dobu opravy. Děkuji za odpovědi.

Pobočku máme pouze v Praze, tak nám to pošlete.Zkusíme signál opravit.

17.01.2016 | Petr

Dobrý den, vlastním telefon HTC ONE M7. Používaná síť je Vodafone, velice často se stává, že se hovor z ničeho nic sám ukončí (asi ztráta signálu), po pár vteřinách je signál opět plný. Toto dělá pouze tento telefon. Myslíte že je špatná signálová část telefonu?? Nevíte čím to je?? Děkuji za odpověď

Signálová část, anténa,firmware nebo něco na desce.

17.01.2016 | Petr

Dobrý den, vlastním telefon HTC ONE M7, používám síť Vodafone. Často se stává, že při volání zcela vypadne signál a hovor je ukončen, běhěm pár sekundu opět signál naskočí.

Dopravte telefon k nám na prodejnu. Cena opravy je 1000,-Kč.

22.12.2015 | Maryan Kral

dobry den z niceho nic se mi zacal ztracet signal v tel kdyz ho restartuji tak naskoci ale po cca 10 minutach zmizi. co je za problem a kolik priblizne by stala oprava. dekuji za odpoved

Cena je 1000,-Kč

17.09.2014 | Milan

Dobrý den u mého HTC vždy, když někdo volá a nechám vyzvánět tak sám od sebe vždy po cca 5-ti vteřinách hovor odmítne. Mohu se zeptat čím to je???

Přehrát software 300 Kč

Kontaktní formulář